Get Adobe Flash player

USTRONIANKA
Źródło godne zaufania

W ramach usługi galonowej, korzystają Państwo z najwyższej klasy urządzeń dozujących wodę. Proponowane dystrybutory otrzymały wszystkie atesty dla urządzeń mających kontakt z żywnością oraz certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. więcej >>

Sanityzacja

Gwarantując Państwu utrzymanie krystalicznej czystości naszej wody, regularnie przeprowadzamy sanityzację urządzeń. To co wyróżnia naszą usługę, to przeprowadzanie jej w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach firmy Ustronianka. więcej >>

Stojaki

Wygodne przechowywanie butli galonowych, umożliwiają oferowane przez nas stojaki oraz regały. Proponujemy modele dostosowane do Państwa potrzeb.

Ogólny opis urządzeń

W ramach usługi galonowej, korzystają Państwo z najwyższej klasy urządzeń dozujących wodę. Proponowane dystrybutory otrzymały wszystkie atesty dla urządzeń mających kontakt z żywnością oraz certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.
Praktyczne urządzenia, z możliwością chłodzenia i podgrzewania wody, pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i błyskawicznie przygotować aromatyczną kawę, smaczną herbatę oraz dania typu instant.

Duży dystrybutor - oferowane przez nas duże dystrybutory wyposażone są w najnowsze systemy podgrzewania i chłodzenia, dzięki czemu mogą Państwo delektować się krystalicznie czystą wodą w optymalnej temperaturze od 7 do 95 stopni.
Mały dystrybutor - urządzenie podające wodę w temperaturze dostosowanej do Państwa preferencji (od 7 do 95 stopni).Dzięki swym rozmiarom i wolnostojącej zabudowie z pewnością znajdzie zastosowanie w Państwa siedzibie.
Pompka - dzięki niewielkim rozmiarom jest funkcjonalnym rozwiązaniem w niewielkich pomieszczeniach. Pompka dozuje wodę w temperaturze otoczenia bezpośrednio z butli.
Misa ceramiczna - urządzenie wyposażone w kranik dozujący wodę w temperaturze otoczenia. Klasyczne kształty oraz porcelanowe wykończenie sprawiają, że misa idealnie wpisuje się w estetykę różnorodnych wnętrz. W zależności od potrzeb misę można umieścić na niskim lub wysokim stojaku drewnianym.
<< powrót
Ustronianka - strona korporacyjna
coypright 2009 Ustronianka | Design go2.net
USTRONIANKA Sp. z o.o.
ul. Jelenica 72
43-450 Ustroń

Woda Źródlana Ustronianka - smak natury, dar ziemi: O nas | Woda | Usługa galonowa | Urządzenia | Kontakt