FIRMA USTRONIANKA POZOSTANIE SPONSOREM PODBESKIDZIA! UMOWA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA NA DWA LATA!

Ustronianka do grona sponsorów klubu dołączyła przed rokiem, obie strony nie miały jednak wątpliwości, że warto tę współpracę rozwijać:

– Byłem przekonany już przed rokiem, że jeśli Ustronianka rozpocznie z nami współpracę, to będzie to partnerstwo na lata. Tak też się stało i jestem z tego powodu zadowolony, podobnie jak ze współpracy przez miniony rok. To po prostu firma, która nam bardzo odpowiada: z regionu, a przy tym jest uznaną marką. Dziękuję Prezesowi Bożkowi oraz całemu zarządowi Ustronianki i cieszę się, że nadal gramy w jednej drużynie – powiedział prezes Bogdan Kłys.

Podczas podpisania umowy Ustroniankę reprezentowali prezes Michał Bożek, wiceprezes Barbara Bożek-Paczesny oraz dyrektor Robert Paczesny.

– Wspieranie sportu i kultury od lat jest dla nas istotnym elementem działalności. Nie od dziś angażujemy się w szereg inicjatyw sportowych i kulturalnych. Jesteśmy dumni, że dziś finalizujemy umowę zwiększającą nasze wsparcie dla najlepszego klubu w regionie. Mamy nadzieję, że i w tym sezonie nasza współpraca przyniesie kolejne sportowe sukcesy! – powiedziała wiceprezes Barbara Bożek-Paczesny.